PLÁN AKCÍ KVĚTEN – ČERVEN

2.5. úterý LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
4.5. čtvrtek VYSTOUPENÍ S KOZIČKAMI

Zahrada Orlovny 8:30

PROSÍME PŘÍCHOD DO 8:00 !!!!
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
       
       
       
9.5. úterý LOGOPEDIE     
10.5. středa Zvířátka ze záchranné stanice v MŠ –zahr.Orlovny B+K během dopoledne
11.5. čtvrtek Angličtina pro děti – NENÍ!!!  
    PŘEKVAPENÍ PRO MAMINKY BUDULÍNCI  16:00
      KULIHRÁŠCI 16:30
       
       
       
16.5. úterý LOGOPEDIE 8:30 – 9:30  
    Zvířátka ze záchranné stanice v MŠ –zahr.Orlovny B+K během dopoledne
    Schůzka pro rodiče dětí jedoucích na školu v přírodě!!! 16:00 ve třídě Kulihrášků
17.5. středa NÁVŠTĚVA U HASIČŮ B+K
18.5. čtvrtek Návštěva knihovny  10:00 Budulínci
       
       
       
23.5. úterý LOGOPEDIE  
24.5. středa CELODENNÍ VÝLET ZOO JIHLAVA B + K informace budou upřesněny
       
       
       
       
       
30.5. úterý LOGOPEDIE 8:30 – 9:30  
       
1.6. čtvrtek Dětská atletická OLYMPIÁDA B + K během dopoledne
2.6. pátek Dětský den ve výcvikovém středisku HZS B + K během dopoledne
       
       
       
       
8.6. čtvrtek ŠKOLKOVÁ POUŤ – ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY Odpoledne – zahrada Orlovny – vše bude upřesněno
       
       
       
19.6. – 17.6.   ŠKOLKA V PŘÍRODĚ BOLEŠÍN Přihlášené děti
       
       
       
       
       
       
       
       

PLÁN AKCÍ NA DUBEN

3.4. pondělí Solná jeskyně 10:30 Přihlášené děti
4.4. úterý LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
    Vynášení Moreny B+K v rámci vycházky
6.4. čtvrtek Plavání  14:00 – 15:15 10. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
       
10.4. pondělí Solná jeskyně 10:30   
12.4. středa DIVADLO V MŠ – Zašeptej krutidráp.. B+K dopoledne
    VELIKONOČNÍ DÍLNIČKY PRO RODIČE   I DĚTI!!!!! 15:00 – 17:00 ve třídách školky
13.4. čtvrtek Angličtina pro děti  NENÍ!!! (VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY) 15:40-16:25 – přihlášené děti
       
18.4. úterý Návštěva knihovny  10:30 Budulínci
20.4. čtvrtek Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
21.4. pátek Návštěva knihovny  10:30 Kulihrášci
       
27.4. čtvrtek Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
28.4. pátek ČARODĚJÁLES V MŠ – dopoledne B+K čarodějnické soutěže v maskách
       
       

Plán akcí na měsíc BŘEZEN

6.3. pondělí Solná jeskyně 10:30 Přihlášené děti
7.3. úterý MUZIKÁL  v ZŠ Holzova  10:00 B+K, pozvání od dětí ZŠ
    LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
9.3. čtvrtek Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
10.3. pátek Hasík v MŠ B + K dopoledne
       
    JARNÍ PRÁZDNINY  
13.3. pondělí Solná jeskyně 10:30  ??? Přihlášené děti
14.3. úterý LOGOPEDIE  
16.3. čtvrtek Plavání  NENÍ!!!!!!  
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
       
20.3.. pondělí Výlet do WIKYLANDU B + K, vlastní bus
21.3. úterý LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
23.3. čtvrtek Divadlo Koráb KAŠPÁREK A DRAK B + K, dopoledne v MŠ
    Plavání  14:00 – 15:15 4. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
       
27.3. pondělí Solná jeskyně 10:30 Přihlášené děti
28.3. úterý LOGOPEDIE  
30.3. čtvrtek Plavání  14:00 – 15:15 5. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
31.3. pátek DEN PRO PŘEDŠKOLÁKY ZŠ NOVOLÍŠ. Pouze předškoláci
       
       
       
       

Plán akcí na měsíc ÚNOR

1.2. středa LYŽOVÁNÍ S LEMUREM 4. 7:50 -12:50 přihlášené děti
2.2. čtvrtek Plavání  14:00 – 15:15 2. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
3.2. pátek Solná jeskyně 10:30 Přihlášené děti
       
6.2. pondělí    
7.2. úterý LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
8.2. středa LYŽOVÁNÍ LEMUREM 5. 7:50 -12:50 přihlášené děti
9.2. čtvrtek FOCENÍ DĚTÍ – 10:00  
    Plavání  14:00 – 15:15 3. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
10.2. pátek VIDA SCIENCE – Robotiáda – všichni Odjezd cca 9:40 vlastním busem
       
13.2. pondělí    
14.2. úterý LOGOPEDIE  
15.2. středa LYŽOVÁNÍ LEMUREM 6.  ZÁVĚREČNÁ!!  
16.2. čtvrtek Výchovný program – Buďme kamarádi Dopoledne B+K
    Plavání  14:00 – 15:15 4. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
17.2. pátek    
       
20.2. pondělí    
21.2. úterý LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
22.2. středa KARNEVAL VE ŠKOLCE Dopoledne B+K
23.2. čtvrtek GAJDY DUDY – dudáci ve školce Dopoledne B+K
    Plavání  14:00 – 15:15 5. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
24.2. pátek    
       
27.2. pondělí    
28.2. úterý Výchovný koncert  ZUŠ Palackého Dopoledne, doprava vlast. busem
       
    BŘEZEN  
1.3. středa    
2.3. čtvrtek Barevný les – výchovný pořad s bubny Dopoledne B+K
    Plavání  14:00 – 15:15 6. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
3.3. pátek    
       
       
       
       
       
       
       

Plán akcí na měsíc LEDEN

6.1. pátek Solná jeskyně Dopoledne – přihlášené děti
       
10.1. úterý LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
    ESS 8. lekce 15:15 – 16:15 předškoláci s rodiči   1.skupina
11.1. středa LYŽOVÁNÍ S LEMUREM 1. 7:50 -12:50 přihlášené děti
  středa ESS 8. lekce 15:15 – 16:15 předškoláci s rodiči   2.skupina
12.1. čtvrtek Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
13.1. pátek Divadlo v MŠ KRÁLÍCI Z KLOBOUKU 10:30
       
16.1. pondělí HOVOROVÉ HODINY BUDULÍNCI 12:45-14:00
17.1. úterý LOGOPEDIE 12:30 – 13:30  
    ESS 9. lekce 15:15 – 16:15 předškoláci s rodiči   1.+ 2.skupina
18.1. středa LYŽOVÁNÍ S LEMUREM 2. 7:50 -12:50 přihlášené děti
    HOVOROVÉ HODINY BUDULÍNCI 14:15-16:15
19.1. čtvrtek Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
20.1. pátek Solná jeskyně 10:30 Přihlášené děti
       
23.1. pondělí Hvězdárna SOUMRAK DINOSAURŮ Vlastní bus, návrat kolem 12:00
    HOVOROVÉ HODINY  KULIHRÁŠCI 13:45 – 14:00
24.1. úterý LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
    ESS 10. lekce 15:15 – 16:15 ZÁVĚREČNÁ!!!! předškoláci s rodiči   1.+ 2.skupina
25.1. středa LYŽOVÁNÍ S LEMUREM 3. 7:50 -12:50 přihlášené děti
    HOVOROVÉ HODINY  KULIHRÁŠCI 14:15-16:15
26.1. čtvrtek Angličtina pro děti

 

15:40-16:25 – přihlášené děti
    Plavání – cca 13:30 – 15:00 BUDE UPŘESNĚNO!!!! Přihlášené děti
27.1. pátek Solná jeskyně 10:30 Přihlášené děti
       
31.1. úterý LOGOPEDIE 12:30 – 13:30  
       
       
       
       
       
       
       
       
       

O CO BY NEMĚLY VAŠE DĚTI PŘIJÍT….

O CO BY NEMĚLY VAŠE DĚTI PŘIJÍT…….

Čtvrtek 24.11.2016 DRAČÍ ZPÍVÁNÍ – pohádkově laděný hudební pořad v mateřské školce v 10:00 hod – HRAZENO Z TŘÍDNÍHO FONDU

Úterý 29.11.2016 EKO HRÁTKY DO POHÁDKY – environmentální výchovně vzdělávací pořad pro nejmenší děti (9:00, 10:15) v mateřské školce – HRAZENO Z TŘÍDNÍHO FONDU

Čtvrtek 1.12.2016 NÁVŠTĚVA TECHNICKÉHO MUZEA – „Dinosauři na řetězu – Mechatronika a iluze“ odjezd od školky vlastním autobusem v 8:50 – AKCE V TM ZDARMA, HRAZENA POUZE DOPRAVA Z TŘÍDNÍHO FONDU

Pondělí 5.12.2016 MIKULÁŠ VE ŠKOLCE – nadílka s Mikulášem, anděly, a čerty – dopoledne – DÁREČKY KOUPENY Z TŘÍDNÍHO FONDU

Pondělí 12.12.2016 POHÁDKA O MALÉ HVĚZDĚ – hudebně laděná pohádka s netradičními nástroji ve školce v 9:30 – HRAZENO Z TŘÍDNÍHO FONDU

Pátek 16.12.2016 KOBLÍŽEK – výchovně vzdělávací akce s dopravní tématikou. Na doporučení organizátorů POUZE PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI !!!!! AKCE ZDARMA – doprava MHD – odjezd a příjezd bude upřesněn

Úterý 20.12.2016 VÁNOČNÍ POSEZENÍ U BUDULÍNKŮ A KULIHRÁŠKŮ S POHÁDKOVÝM PŘEKVAPENÍM PRO RODIČE. ZAČÁTEK – BUDULÍNCI V 16:00, KULIHRÁŠCI V 16:30

plán akcí ŘÍJEN – LISTOPAD

17.10. pondělí LEMUR – BRUSLE dopoledne 1 přihlášené děti
18.10. úterý DIVADLO – Červená Karkulka odchod v 9:15
    LOGOPEDIE  
19.10. středa Solná jeskyně – dopoledne přihlášené děti
20.10. čtvrtek Angličtina pro děti – odpoledne přihlášené děti
       
24.10. pondělí LEMUR – BRUSLE dopoledne 2 přihlášené děti
25.10. úterý EDUKATIVNĚ STIM. SKUPINKY 1 přihlášené děti +rodiče 1.sk.
    LOGOPEDIE  
26.10. středa Solná jeskyně – dopoledne přihlášené děti
    EDUKATIVNĚ STIM. SKUPINKY 1 přihlášené děti +rodiče 2.sk
27.10. čtvrtek Angličtina pro děti – odpoledne ODPADÁ!!! prázdniny
       
31.10. pondělí LEMUR – BRUSLE dopoledne 3 přihlášené děti
01.11. úterý EDUKATIVNĚ STIM. SKUPINKY 2 přihlášené děti +rodiče 1.sk.
    LOGOPEDIE  
02.11. středa Solná jeskyně – dopoledne přihlášené děti
    EDUKATIVNĚ STIM. SKUPINKY 2 přihlášené děti +rodiče 2.sk
03.11. čtvrtek Angličtina pro děti – odpoledne přihlášené děti
       
07.11. pondělí LEMUR – BRUSLE dopoledne 4 přihlášené děti:
08.11. úterý DIVADLO Ježek a sněhulák dopoledne odchod v 9:15
    EDUKATIVNĚ STIM. SKUPINKY 3 přihlášené děti +rodiče 1.sk.
    LOGOPEDIE  
09.11. středa Solná jeskyně – dopoledne přihlášené děti
    EDUKATIVNĚ STIM. SKUPINKY 3 přihlášené děti +rodiče 2.sk
10.11. čtvrtek Angličtina pro děti – odpoledne přihlášené děti
       
14.11. pondělí LEMUR – BRUSLE dopoledne 5 přihlášené děti
15.11. úterý EDUKATIVNĚ STIM. SKUPINKY 4 přihlášené děti +rodiče 1.sk.
    LOGOPEDIE  
16.11. středa Solná jeskyně – dopoledne přihlášené děti
    EDUKATIVNĚ STIM. SKUPINKY 4 přihlášené děti +rodiče 2.sk
17.11. čtvrtek Angličtina pro děti – odpoledne STÁTNÍ SVÁTEK !!!!
       
21.11. pondělí LEMUR – BRUSLE dopoledne 6 přihlášené děti
22.11. úterý EDUKATIVNĚ STIM. SKUPINKY 5 přihlášené děti +rodiče 1.sk.
    LOGOPEDIE  
23.11. středa Solná jeskyně – dopoledne přihlášené děti
    EDUKATIVNĚ STIM. SKUPINKY 5 přihlášené děti +rodiče 2.sk
24.11 čtvrtek Angličtina pro děti – odpoledne přihlášené děti
    DRAČÍ ZPÍVÁNÍ Divadlo v MŠ – dopoledne
       
29.11. úterý EKO HRÁTKY DO POHÁDKY dopoledne v MŠ všechny děti
    EDUKATIVNĚ STIM. SKUPINKY 6 přihlášené děti +rodiče 1.sk.
    LOGOPEDIE  
30.11. středa Solná jeskyně – dopoledne přihlášené děti
    EDUKATIVNĚ STIM. SKUPINKY 6 přihlášené děti +rodiče 2.sk

Plán akcí

PLÁN AKCÍ PRO ROK 2016 –  2017

ZÁŘÍ

  • Zahájení školního roku
  • Třídní schůzky s rodiči
  • Adaptace dětí na prostředí mateřské školy
  • Beseda pro rodiče
  • Výlet do obory Holedná Jundrov (nebo říjen – dle počasí)

ŘÍJEN

  • Divadlo v mateřské škole – KORÁB – představení JAK RYTÍŘ S RÝMOU ZATOČIL                   ( 29.10.) pozor oprava termínu …..pátek 14.10. !!!!!
  • Výlet do LAMACENTRA
  • ANGLIČTINA – přihlášené děti – ČTVRTEK odpoledne
  • Edukativně stimulační skupiny pro předškoláky a jejich rodiče
  • Solná jeskyně pro přihlášené děti – STŘEDA dopoledne 5.10. – první  návštěva

LISTOPAD

  • Drakiáda
  • Výlet do přírody – sběr přírodnin ( Mariánské údolí)
  • Divadlo v mateřské škole – KÁČAAKÁČA – představení DRAČÍ ZPÍVÁNÍ  (24.11.)
  • ANGLIČTINA – přihlášené děti – ČTVRTEK odpoledne
  • Edukativně stimulační skupiny pro předškoláky a jejich rodiče
  • Solná jeskyně pro přihlášené děti – STŘEDA dopoledne

PROSINEC

  • Mikuláš ve školce
  • Vánoční posezení s pohádkou pro rodiče
  • Pohádka v mateřské škole – POHÁDKA O MALÉ HVĚZDĚ – program s prvky celostní  muzikoterapie ( 12.12.)
  • ANGLIČTINA – přihlášené děti – ČTVRTEK odpoledne
  • Edukativně stimulační skupiny pro předškoláky a jejich rodiče
  • Solná jeskyně pro přihlášené děti

LEDEN

  • Muzeum Šlapanice – výstava HURÁ DO ŠKOLY, nebo KOUZELNÝ SVĚT ANTONÍNA MALONĚ – dřevěné hračky a interaktivní výtvarné objekty brněnského výtvarníka
  • Edukativně stimulační skupiny pro předškoláky
  • ANGLIČTINA – přihlášené děti – ČTVRTEK odpoledne
  • Plavání pro děti – čtvrtek cca 14:30 – 15:00