Informace pro rodiče

Vaše děti přivítáme v novém školním roce 4. září 2017. Provoz školky od 6:30 – 16:30 hod. Informativní třídní schůzka se koná 6.9.2017 v 15:30 hodin v budově Holzova.

Prázdninový provoz 2017

Prázdninový provoz v naší MŠ proběhl ve dnech 3. – 28.7.2017. Děti i rodiče byli bezva – děkujeme za spolupráci. Velký dík patří ŠJ Masarova za dobrou celodenní stravu.Přejeme dětem, rodičům a také zaměstnancům MŠ krásný zbytek prázdnin.

PLÁN AKCÍ KVĚTEN – ČERVEN

2.5. úterý LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
4.5. čtvrtek VYSTOUPENÍ S KOZIČKAMI

Zahrada Orlovny 8:30

PROSÍME PŘÍCHOD DO 8:00 !!!!
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
       
       
       
9.5. úterý LOGOPEDIE     
10.5. středa Zvířátka ze záchranné stanice v MŠ –zahr.Orlovny B+K během dopoledne
11.5. čtvrtek Angličtina pro děti – NENÍ!!!  
    PŘEKVAPENÍ PRO MAMINKY BUDULÍNCI  16:00
      KULIHRÁŠCI 16:30
       
       
       
16.5. úterý LOGOPEDIE 8:30 – 9:30  
    Zvířátka ze záchranné stanice v MŠ –zahr.Orlovny B+K během dopoledne
    Schůzka pro rodiče dětí jedoucích na školu v přírodě!!! 16:00 ve třídě Kulihrášků
17.5. středa NÁVŠTĚVA U HASIČŮ B+K
18.5. čtvrtek Návštěva knihovny  10:00 Budulínci
       
       
       
23.5. úterý LOGOPEDIE  
24.5. středa CELODENNÍ VÝLET ZOO JIHLAVA B + K informace budou upřesněny
       
       
       
       
       
30.5. úterý LOGOPEDIE 8:30 – 9:30  
       
1.6. čtvrtek Dětská atletická OLYMPIÁDA B + K během dopoledne
2.6. pátek Dětský den ve výcvikovém středisku HZS B + K během dopoledne
       
       
       
       
8.6. čtvrtek ŠKOLKOVÁ POUŤ – ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY Odpoledne – zahrada Orlovny – vše bude upřesněno
       
       
       
19.6. – 17.6.   ŠKOLKA V PŘÍRODĚ BOLEŠÍN Přihlášené děti
       
       
       
       
       
       
       
       

VÁŽENÍ RODIČE,

ZVEME VÁS SPOLEČNĚ S DĚTMI NA VELIKONOČNÍ TVOŘIVÉ DÍLNIČKY POD VEDENÍM ZKUŠENÉ DEKORATÉRKY.

STŘEDA  12.4.2017 OD 15:00 DO cca 17:00 HODIN.

DOZDOBÍTE SI VELIKONOČNÍ DEKORACI DLE SVÉ PŘEDSTAVY. TAKÉ DĚTI SI BUDOU MOCI VYRÁBĚT JEDNODUCHÉ VELIKONOČNÍ OZDOBY.

MATERIÁL PRO KAŽDOU RODINU ZAJIŠTĚN A VĚŘÍME, ŽE BUDETE SPOKOJENI!!!

 

PLÁN AKCÍ NA DUBEN

3.4. pondělí Solná jeskyně 10:30 Přihlášené děti
4.4. úterý LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
    Vynášení Moreny B+K v rámci vycházky
6.4. čtvrtek Plavání  14:00 – 15:15 10. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
       
10.4. pondělí Solná jeskyně 10:30   
12.4. středa DIVADLO V MŠ – Zašeptej krutidráp.. B+K dopoledne
    VELIKONOČNÍ DÍLNIČKY PRO RODIČE   I DĚTI!!!!! 15:00 – 17:00 ve třídách školky
13.4. čtvrtek Angličtina pro děti  NENÍ!!! (VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY) 15:40-16:25 – přihlášené děti
       
18.4. úterý Návštěva knihovny  10:30 Budulínci
20.4. čtvrtek Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
21.4. pátek Návštěva knihovny  10:30 Kulihrášci
       
27.4. čtvrtek Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
28.4. pátek ČARODĚJÁLES V MŠ – dopoledne B+K čarodějnické soutěže v maskách
       
       

Plán akcí na měsíc BŘEZEN

6.3. pondělí Solná jeskyně 10:30 Přihlášené děti
7.3. úterý MUZIKÁL  v ZŠ Holzova  10:00 B+K, pozvání od dětí ZŠ
    LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
9.3. čtvrtek Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
10.3. pátek Hasík v MŠ B + K dopoledne
       
    JARNÍ PRÁZDNINY  
13.3. pondělí Solná jeskyně 10:30  ??? Přihlášené děti
14.3. úterý LOGOPEDIE  
16.3. čtvrtek Plavání  NENÍ!!!!!!  
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
       
20.3.. pondělí Výlet do WIKYLANDU B + K, vlastní bus
21.3. úterý LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
23.3. čtvrtek Divadlo Koráb KAŠPÁREK A DRAK B + K, dopoledne v MŠ
    Plavání  14:00 – 15:15 4. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
       
27.3. pondělí Solná jeskyně 10:30 Přihlášené děti
28.3. úterý LOGOPEDIE  
30.3. čtvrtek Plavání  14:00 – 15:15 5. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
31.3. pátek DEN PRO PŘEDŠKOLÁKY ZŠ NOVOLÍŠ. Pouze předškoláci
       
       
       
       

Plán akcí na měsíc ÚNOR

1.2. středa LYŽOVÁNÍ S LEMUREM 4. 7:50 -12:50 přihlášené děti
2.2. čtvrtek Plavání  14:00 – 15:15 2. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
3.2. pátek Solná jeskyně 10:30 Přihlášené děti
       
6.2. pondělí    
7.2. úterý LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
8.2. středa LYŽOVÁNÍ LEMUREM 5. 7:50 -12:50 přihlášené děti
9.2. čtvrtek FOCENÍ DĚTÍ – 10:00  
    Plavání  14:00 – 15:15 3. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
10.2. pátek VIDA SCIENCE – Robotiáda – všichni Odjezd cca 9:40 vlastním busem
       
13.2. pondělí    
14.2. úterý LOGOPEDIE  
15.2. středa LYŽOVÁNÍ LEMUREM 6.  ZÁVĚREČNÁ!!  
16.2. čtvrtek Výchovný program – Buďme kamarádi Dopoledne B+K
    Plavání  14:00 – 15:15 4. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
17.2. pátek    
       
20.2. pondělí    
21.2. úterý LOGOPEDIE 8:00 – 9:30  
22.2. středa KARNEVAL VE ŠKOLCE Dopoledne B+K
23.2. čtvrtek GAJDY DUDY – dudáci ve školce Dopoledne B+K
    Plavání  14:00 – 15:15 5. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
24.2. pátek    
       
27.2. pondělí    
28.2. úterý Výchovný koncert  ZUŠ Palackého Dopoledne, doprava vlast. busem
       
    BŘEZEN  
1.3. středa    
2.3. čtvrtek Barevný les – výchovný pořad s bubny Dopoledne B+K
    Plavání  14:00 – 15:15 6. Přihlášené děti – 2 skupiny
    Angličtina pro děti 15:40-16:25 – přihlášené děti
3.3. pátek    
       
       
       
       
       
       
       
1 2 3 6